sun

Opinie Rodziców


Ania Gamalczyk
Cudowne przedszkole z przesympatyczną kadrą, która codziennie i niestrudzenie wkłada wiele serca by dbać o rozwój oraz bezpieczeństwo dzieci. Kolorowe wnętrza, duży plac zabaw, wiele dodatkowych zajęć,ale przede wszystkim atmosfera ciepła, domowa ,serdeczna .Syn do przedszkola chodzi zawsze z przyjemnością.Polecam wszystkim rodzicom którzy stoją przed trudnym wyborem odpowiedniego miejsca dla swoich małych pociech.


Piotr Rajnisz
Nasze dzieciaki chodziły do okolicznych placówek - nigdzie niestety nie czuły się szczęśliwe, więc poszukiwania trwały dalej. Codziennie praktycznie mijaliśmy przedszkole Prestige chodząc na spacery i nagle nas olśniło, że może trzeba tam zajrzeć i to była najlepsza decyzja w życiu, to przedszkole jest po prostu spełnieniem marzeń każdego dziecka i rodzica, nasze bliźniaki Zosia i Antoś od pierwszego dnia zakochały się w tym miejscu i w kochanych ciociach. Przedszkole Prestige stwarza tak niepowtarzalną atmosferę dla dzieci oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu, że przy każdym odbiorze dzieciaków z przedszkola musieliśmy walczyć bo nie chciały iść do domu, co nigdy dotąd nie miało miejsca w przypadku pozostałych placówek. Wszystkie Panie są miłe, serdeczne i zaangażowane na maksa w sposób całkowicie naturalny - przez kilka lat nie mieliśmy najmniejszych uwag, jedynie same pochwały za kawał dobrej roboty jakie wykonuje cały zespół - to kameralne miejsce to istny skarb. Czas mija szybko - z wielkim smutkiem nasze dzieciaki kończyły swą przygodę z Prestige For Kids, my również... Polecamy wszystkim to przedszkole z całego serca..


Monika mama Mikołaja, Mai i Maurycego
Najlepszą rekomendację dla Przedszkola dają moje dzieci. Starszy syn (już szkolaniak, były Prestiżak) miło wspomina i nadal ucina sobie miłe pogawędki z Paniami przedszkolankami, córka-aktualny Prestiżak codziennie z uśmiechem biegnie do przedszkola i bardzo tęskni za nim w wakacje i weekendy, młodszy syn-aktualny Prestiżak w Żłobku został otoczony ciepłem i serdecznością, dlatego pierwsze kroki bez mamy nie są dla niego takie trudne. My Rodzice doceniamy profesjonalną i otwartą kadrę, ciekawe i różnorodne zajęcia, a przede wszystkim domową atmosferę i kameralny charakter przedszkola.

Iwona M.
Rewelacyjne przedszkole z którego dzieci nie chcą wychodzić!!! czują się tu bezpieczne jak w domu. Wspaniałe Panie wychowawczynie wrażliwe na potrzeby każdego przedszkolaka. Bardzo dużo ciekawych, różnorodnych zajęć. Mój synek uwielbia zajęcia z psem (dogoterapię) i już stara się mówić do nas po angielsku tak jak ciocia Kamila i uncle Filip-coś wspaniałego.!


Mama Maksa
Mój synek (obecnie szkolniak) uwielbiał chodzić do Prestige'a. Rytm dostosowany do potrzeb malucha, dużo zabaw ruchowych na dworze, odkrywcze zabawy z kolegami i koleżankami, i zawsze uśmiechnięte panie. My ceniliśmy rodzinna atmosferę akceptacji dla każdego dziecka co widać było rano gdy synek nie był rozbudzony, i podczas występów gdzie dzieci tak chętnie występowały! Takie przedszkole to szczęście i wielka pomoc dla rodziców!


Paulina Uszyńska-Rzewuska
Najlepsze przedszkole! świetne Panie Przedszkolanki zapewniające ciepłą i doświadczoną opiekę dla każdego malucha. Codziennie angielski i dużo ciekawych zajęć dodatkowych. Gorąco polecam! Mama Marcelinki i Ignacego!


Tata Emilki
Emilka chodzi do przedszkola odkąd skończyła rok. Zawsze świetnie się bawi, uczy od małego pod okiem wspaniałych Pań przedszkolanek. Nie wyobrażam sobie przenosin do innego przedszkola! Od małego angielski, śpiewanie, zabawy plastyczne. Córka zawsze żałuje że musi juz wyjść. Opinia nie może być inna - coś wspaniałego .


Mama Hani
Bardzo fajne, kameralne przedszkole. Świetna, wykwalifikowana kadra. Panie wychowawczynie wrażliwe na indywidualne potrzeby dzieci, w stałym kontakcie z rodzicami. Dużo ciekawych i rozwijających zajęć i inicjatyw dostosowanych do wieku. Dzieciaki często bawią się wspólnie i uczą koegzystować w dużej i zróżnicowanej wiekowo grupie - starsze pomagają młodszym, młodsze uczą się od starszych. Zostawiam tu moje dziecko ze spokojem w sercu, wiedząc, że ma świetnie zorganizowany czas, wspaniałą opiekę i super zabawę. Ważna informacja dla dzieci z alergiami - w przedszkolu można zamówić odpowiednią dietę! Szczerze polecam!


Katarzyna Rud Domańska
Zdecydowanie najlepsze przedszkole w okolicy, prowadzone z ogromnym sercem i fachowością. Panie od lat nie zmieniają się, jest profesjonalna i stała przemiła dyrekcja. Kameralne miejsce w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Jest jak zaparkować i spokojnie odebrać dziecko. Moja córeczka nauczyła się tam bardzo wiele, panie są świetnymi pedagogami. Teraz jest najlepszą uczennicą w szkole. Podobnie jak Maja inna dziewczynka z tej placówki. Moje dziecko czuło się tu jak w domu, miała dużo zabawy co najlepiej było widać na przedstawieniach, gdy wszystkie dzieci miały szansę się zaprezentować zawsze i się garnęły z radością do prezentowania. Nie ma co szukać innej placówki. Sama zmieniłam dwa przedszkola, zanim tu trafiłam i wiem jak może być fatalnie ((..nazwa przedszkola usunięta przez administratora..) w Pruszkowie i na (..nazwa przedszkola usunięta przez administratora..)zupełne pomyłki i nieporozumienie). Z całego serca polecam dzieciom i rodzicom taką wspaniała opiekę, można spokojnie zając się pracą dziecko jest w najlepszych rękach.


Sisi Lohman
Jestem bardzo zadowolona, mimo że Maksio chodzi od niedawna to widzę jak się cieszy jak ruszamy do przedszkola. Przede wszystkim podoba mi się podejście przemiłych Pań do dzieci które starają się być zarówno ciepłe i przyjazne jak również sprawiedliwe i wymagające pewnych zachowań. Podoba mi się również forma nauczania angielskiego oraz kameralny klimat przedszkola. Serdecznie polecam . Mama Maksia


Katarzyna Czerniecka
Przedszkole kameralne i rodzinne. Dzieci czują się jak w domu. Nie brakuje im atrakcji. Jest duzo gier i zabaw, a także atrakcji z zewnątrz, np. gościnne teatrzyki. Ciekawie prowadzony angielski. Ważne było dla mnie to, że panie miały świetny kontakt zarówno z dziećmi, jak i rodzicami. Ja, jako rodzic zawsze miałam poczucie, że mogę zwrócić się do pań z moimi niepokojami, czy pytaniami. Nigdy nie czułam się lekceważona, a moja córeczka wspomina to przedszkole z rozrzewnieniem. Kasia


Aleksandra Roussiere
Prestige był dla naszej Lusi niemalże jak drugim dom: ostoją bezpieczeństwa i spokoju, miejscem intelektualnej stymulacji i zabawy, odpowiedzią na jej ciekawość świata, narodzinami przyjaźni i zaufania. Mi podobało się naturalne podejście Pań do przeróżnych sytuacji, i codzienne interakcje między dziećmi w różnym wieku - to naprawdę uczy je tolerancji i wyrozumiałości! Po zakończeniu przedszkola nasza córka odwiedzała panie kilka razy w tygodniu, a po roku, gdy zapytałam ją czy nie jest na to za duża, odparła, że będzie tam chodzić do końca życia. Niestety nie mieszkamy już w Polsce, ale Prestige nadal jest dla Lusi punktem odniesienia w poznawaniu nowych miejsc.


Dorota Zawiska
To bardzo dobre przedszkole.Panie cudowne,ciepłe i zaangażowane w sprawy dzieci.Jest bogaty program zajęć,moja córeczka nigdy się tam nie nudzi.Bardzo dużo wynosi z codziennych lekcji języka angielskiego.W przedszkolu panuje miła,rodzinna atmosfera.Polecam

 

Tata Stasia
Kameralne przedszkole, z niezwykła atmosferą i podejściem do dzieci.Ciekawie prowadzone zajęcia, dużo angielskiego. Serdecznie polecam!