sun

Zapisy

Rekrutacja dzieci do Niepublicznego Przedszkola i Klubu Malucha PrestigeForKids trwa przez cały rok kalendarzowy.

Rezerwacja miejsca następuje w momencie uiszczenia wpisowego. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo mają dzieci, których starsze rodzeństwo uczęszczało do naszego przedszkola oraz dzieci uczęszczające na zajęcia adaptacyjne.

Zainteresowanych zapisaniem dziecka do PrestigeForKids, prosimy o pobranie i wypełnienie karty przedszkolaka oraz o kontakt z sekretariatem przedszkola w celu podpisania umowy.

CENNIK  PrestigeForKids:

• wpisowe (opłata wstępna) - 200 zł / opłata jednorazowa
  • karnet zajęcia adaptacyjne -12 wejśc ( godz.10-12)- 300zł
  • czesne grupa żłobkowa - 750zł / opłata miesieczna pobyt całodniowy
  • czesne grupa przedszkolna i zerówkowa - 650 zł / opłata miesięczna
    (w cenie: zajęcia edukacyjne, codzienne zajęcia języka angielskiego z lektorami polskimi i native speakers, gimnastyka, gimnastyka korekcyjna, rytmika, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczno-taneczne, ćwiczenia buzi i języka, teatrzyki tematyczne dostosowane do tematu zajęć, cykle spotkań z ciekawymi ludzmi)
  • wyżywienie ( śniadanie,dwudaniowy obiadek + kompot, podwieczorek) - 14 zł / dziennie

Zajęcia dodatkowe (dla chętnych.)-cena uzależnina od ilości dzieci w grupie:

• logopedia
  • zajęcia z psem (dogoterapia)
  • zajęcia artystyczne (dodatkowe)
  • eksperymenty
  • taniec
  • zajęcia z języka niemieckiego
  • ceramika

Wpłat za przedszkole dokonujemy w sekretariacie PrestigeForKids  lub na rachunek bankowy nr:91 1140 2017 0000 4902 1298 1634

Wpłat za żłobek dokonujemy w sekretariacie PrestigeForKids  lub na rachunek bankowy nr:56 1140 2017 0000 4602 1306 3018

Uwaga: W przypadku zapisania dwójki lub więcej PrestiŻaków obniżamy czesne o 10%.